Dodano1 rok temu

11 lutego – Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112

3
odpowiedzi
1345
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 3 ]
20
Dodano 1 rok temu
Myślę, że warto jest organizowanie takich dni, aby poprawić świadomość naszego społeczeństwa jak działają opisywane centra. To zapewne ułatwi przyszłą komunikację z dyspozytorami, a jak wiemy w wielu przypadkach każda sekunda odgrywa olbrzymie znaczenie. Pozytywną informacją jest to, że pracownicy Centrum Powiadamia Ratunkowego otrzymali wypłaty ponieważ od ich pracy zależy życie i zdrowie ogromnej liczby osób w naszym kraju. Potwierdzeniem tego jest ogromna liczba połączeń przez nich przyjmowana o czym wspomniano w pierwszych zdaniach artykułu.
10
Dodano 1 rok temu
Zgadzam się z Panem. Zbyt mało mówi się o tym, jak duża odpowiedzialność leży po stronie pracowników Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Należy zdać sobie sprawę z tego jak ogromne doświadczenie i wiedza idą z tym w parze ponieważ na 112 dzwonią osoby znajdujące się w przeróżnych sytuacjach, którym towarzyszy stres i w wielu przypadkach nie są w stanie racjonalnie podjąć decyzji. W takich momentach ogromną pomocą są właśnie osoby pracujące właśnie na tych stanowiskach, które pozwalają na działanie w odpowiednich schematach, pozwalających na niesienie pomocy.
00
Dodano 1 rok temu
Wielu z nas, naszych bliskich lub znajomych musiało skorzystać z pomocy dzwoniąc pod numer 112. Bardzo dobrze, że wzięto pod uwagę fakt, że do naszego kraju przyjechało sporo uchodźców z Ukrainy i trzeba było wprowadzić pewne modyfikacje w funkcjonowaniu licznych instytucji, tak aby mogli się oni poczuć bezpiecznie i swobodnie. Czytając w artykule, 60 tysięcy obywateli Ukrainy dzwoniło na numer alarmowy co pokazuje jak wiele osób wymagało pomocy i mogło ją uzyskać we właściwy sposób.
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast