Dodano11 dni temu

4. edycja Forum e-Zdrowia Cyfrowa transformacja i globalizacja w obszarze zdrowia

3
odpowiedzi
37
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 3 ]
10
Dodano 11 dni temu
Połączenie nowoczesnych technologii z medycyną jest bardzo ciekawe zagadnienia. Technologia idzie do przodu. W każdym sektorze komputery coraz częściej zastępują chociaż częściowo pracę człowieka. Przed nami dużo zmian w służbie zdrowia. Miejmy nadzieję, że szybko uzyskamy dostęp do nowoczesnych rozwiązań terapeutycznych dostępnych na Zachodzie.
00
Dodano 7 dni temu
Jestem zwolennikiem tego aby wprowadzać regularnie nowoczesne rozwiązania w polskiej ochronie zdrowia. Na przykładzie e-zwolnień czy też e-recept jesteśmy w stanie stwierdzić, że spotykają się w naszym kraju z pozytywnym odbiorem. Być może spowodowane jest to licznymi zaletami tego typu rozwiązań. Warto zwrócić uwagę, że chociażby w przypadku e-zwolnień lekarze, a także pacjenci oszczędzają sporą ilość czasu. Jest to niezmiernie ważne ponieważ często w przychodniach przyjmowanych jest bardzo dużo pacjentów jednego dnia. Z racji tego lekarze nie mogą poświęcić każdemu z nich odpowiedniej ilości czasu. Oczywiście nie jest to wina lekarzy, tylko braków kadrowych, które stają się poważnym problemem w naszym kraju. Mam nadzieję, że wraz z upływem czasu coraz więcej rozwiązań będzie pomagało w funkcjonowaniu ochrony zdrowia w naszym kraju.
00
Dodano 4 dni temu
To dobrze, że w naszym kraju pojawią się przedstawiciele z zagranicznych firm. Często wymiana doświadczeń z przeprowadzanych zmian w poszczególnych krajach przynosi bardzo wiele korzyści. Wydaje mi się, że w dobie nowoczesnych technologii oraz możliwości jakie dają nam one w połączeniu z Internetem jesteśmy w bardzo dużym stopniu ułatwić sobie życie. Coraz więcej osób, nawet tych, które początkowo były sceptycznie nastawione do nowych rozwiązań chętniej sięgają po różne gadżety lub korzystają z aplikacji. Wydaje mi się również, że podobnie sytuacja wygląda w ochronie zdrowia. Początkowo bardzo wielu lekarzy niechętnie podchodziło do tematu e-recept i e-zwolnień. Teraz z każdym kolejnym miesiącem czytamy, że zainteresowanie taką elektroniczną formą staje się coraz większe.
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast