Dodano2 lata temu

Aplikacja Centyle

3
odpowiedzi
1139
wejść
2
ocena
MedKiosk
Artykuł pochodzi z serwisu MedKiosk.

Przejdź na:
http://medkiosk.pl/article-232-aplikacja-centyle.html
Odpowiedzi [ 3 ]
10
Dodano 2 lata temu
Bardzo fajna aplikacja, z chęcią zobaczę jak działa w praktyce. Wprawdzie moje dzieci nie są już małe i można do oceny ich rozwoju zastosować normalne skale jak dla osób dorosłych, jednak czasem w gabinecie przyjmuję również pacjentów pediatrycznych, a jak mi się wydaje skorzystanie z powyższej aplikacji może nieco skrócić czas konieczny do sprawdzenia wszystkich wymiarów na odpowiednich siatkach centylowych.
00
Dodano 2 lata temu
Biorąc pod uwagę fakt, że u dzieci trzeba sprawdzać wszelkie parametry typu wagę, wzrost, a nawet obwody ciała na siatkach centylowych, aby porównać z normami w stosunku do wieku, aplikacja prezentowana w artykule może znacznie skrócić czas wizyty. Zamiast nanosić dane na siatkę centylową z użyciem aplikacji będzie można uzyskać szybko wynik po wprowadzeniu danych, które program sam przeanalizuje i po nałożeniu na odpowiednie siatki centylowe zaprezentuje gotowy wynik. Świetny pomysł!
00
Dodano 2 lata temu
Zdecydowanie potrzebna rzecz, bo w praktyce lekarskiej wykonuje się to powszechnie. Do tego sama aplikacja, jak wszystkie zresztą dostępne w MedKiosku, wygląda estetycznie, elegancko i przejrzyście. Osobiście czekam, aż pojawi się wersja aplikacji na inny system operacyjny niż Android. Chociaż może do tego czasu powrócę z Windowsa na bardziej powszechnego Androida.
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast