Elbląg: Jubileusz 30-lecia Szpitala

4
odpowiedzi
70
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 4 ]
00
Dodano 7 miesięcy temu
Moim zdaniem najlepszy i najwięcej dający pacjentowi szpital w regionie. Przez wiele lat był niestety mało doceniany, miejmy nadzieję, że nic się nie zmieni i będzie nadal świadczył usługi medyczne na obecnym lub lepszym poziomie.
00
Dodano 6 miesięcy temu
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu jest znany w całej Polsce najbardziej przez swój niezwykły oddział ginekologiczno - położniczy. Świadczą o tym liczne nagrody i wyróżnienia, które zostały rozdane także w bieżącym roku. Mówię tu między innymi o styczniowej nagrodzie dla Beaty Kozaczyk, położnej z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego zdobyła II miejsce w województwie warmińsko-mazurskim w ogólnopolskim plebiscycie „Położna na medal", czy wysokie miejsca w rankingu tygodnika "WPROST" na najlepsze szpitale w Polsce 2018: 2 miejsce w kraju w kategorii "Najlepsze szpitale ginekologiczne" ,1 miejsce w podkategorii "Leczenie zmian w piersi, mięśniaków i innych zmian w trzonie macicy" oraz 3 miejsce w podkategorii "Leczenie wypadania żeńskich narządów płciowych i nietrzymania moczu" - ex aeqou ze Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie - to musi robić wrażenie ! Nic dziwnego, że elbląski szpital przeżył tak piękny jubileusz jakim jest trzydziestolecie istnienia. Kolejnych trzydziestu lat pełnych sukcesów !
00
Dodano 6 miesięcy temu
Piękny jubileusz ! Wszystkim Pracownikom Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu składam najlepsze, jubileuszowe życzenia. To dzięki każdemu z Państwa elbląski szpital może sprawnie funkcjonować i rozwijać się. Bo szpital to nie procedury i dokumenty. Szpital - to ludzie, którzy go tworzą. To ich wiedza i kompetencje. To ich zapał i wiara w sens swojej pracy. To ich serdeczny stosunek do pacjentów, dla których wszyscy jesteśmy - począwszy od "białego personelu", po administrację, księgowość, pracowników gospodarczych i technicznych. Życzę kolejnych lat w tak zgranym zespole !
00
Dodano 6 miesięcy temu
Szkoda, że w artykule zabrakło bardzo ważnej informacji o dyrektor szpitala. Otóż, podczas uroczystości 30-lecia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu dyrektor placówki Elżbieta Gelert odebrała z rąk Marszałka Województwa Marka Gustawa Brzezina honorową odznakę "Zasłużony dla Warmii i Mazur". To zaszczytne wyróżnienie przyznawane jest osobom, które swoją pracą w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju Regionu.Od momentu, gdy Elżbieta Gelert objęła obowiązki Dyrektora Naczelnego WSZ w Elblągu, minęło w maju 2018 roku, dokładnie 20 lat. Dla szpitala były to lata pełne dynamicznych zmian i możliwości realizacji nowych wyzwań. Budynek szpitala został w tym czasie stopniu zmodernizowany i rozbudowany m.in. o nowy pawilon z Blokiem Operacyjnym, Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Centralną Sterylizatornią. Aktualnie placówka jest w trakcie modernizacji Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz Ginekologii i Traktu Porodowego. W obiekcie trwa też wiele innych prac modernizacyjno-remontowych. Wdrażany jest także projekt kompleksowej informatyzacji szpitala. Pamietajmy, że jak wspomniała Janka_Janinka to ludzie tworzą szpital, a dyrektor jest jednym z najważniejszych członków tej społeczności. Serdeczne gratulacje zarówno dla Pani Dyrektor, jak i pozostałych pracowników szpitala. Robicie bardzo dobrą robotę !
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast