Dodano5 lat temu

Gabinet drWidget - bezpłatny program dla lekarzy i przychodni

10
odpowiedzi
4254
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 10 ]
00
Dodano 5 lat temu
Naprawdę bardzo rozbudowane oprogramowanie do prowadzenia przychodni, uczestniczyłem w testach tego programu i mogę powiedzieć... że działa:-) i jest proste w obsłudze, jak dla mnie. Najważniejsze że, można się bez problemu dodzwonić do pomocy technicznej.
00
Dodano 5 lat temu
Program wygląda naprawdę interesująco. Podoba mi się szczególnie automatyczna aktualizacja, bo nie trzeba dzięki temu zajmować się sprawami technicznymi. Dobrze też wygląda wystawianie recept!
00
Dodano 5 lat temu
Polecam ten program. Na razie zapoznałem się tylko z wersją demo, ale bardzo mi się podoba. I jest za free!
00
Dodano 5 lat temu
Też go wypróbowałam ostatnio i rokuje bardzo dobrze! daje nadzieje na prostą obsługę gabinetów lekarskich, bez zbędnych zawiłości. I do tego bardzo ładny design, na poziomie europejskim! Teraz wszystko musi byc sprawne i dostępne, myślę że ten program spełnia takie standardy :)
00
Dodano 5 lat temu
Bardzo wygodny program - przydatny zwłaszcza dla początkujących lekarzy, którzy często chcieliby się zapytać kogoś mądrzejszego o radę, a we własnym gabinecie nie bardzo mają kogo.
00
Dodano 5 lat temu
Również polecam. Program naprawdę spoko. Dużo różnych opcji, prosty w obsłudze a przede wszystkim za darmo. Można śmiało korzystać. 10/10.
00
Dodano 5 lat temu
Wygląda to całkiem obiecująco, na pewno wypróbuje, fajnie, że dostępna jest wersja demo :)
00
Dodano 5 lat temu
Duży plus za intuicyjność i elektroniczne wystawianie recept - fajnie, że jest zintegrowane z bazą leków i interakcji.
00
Dodano 5 lat temu
Jeszcze nie testowałam, ale brzmi zachęcająco. Po pierwsze bezpłatny, po drugie aktualizowany o nowo wprowadzane moduły systemu elektronicznego- to chyba będą najważniejsze zalety.
00
Dodano 5 lat temu
W gabinetach lekarskich bardzo potrzeby jest dobry system elektroniczny prowadzenia dokumentacji, której obecnie jest od groma i nie wygląda na to, żeby to się zmieniło. Dopóki nie stać nas na sekretarki medyczne, musimy sobie radzić sami. Zobaczymy po jakimś czasie jak ta aplikacja drWidget będzie się sprawować, ale ma potencjał. Dobrze, że przynajmniej na początku jest bezpłatna, choć niby tu piszą, że zawsze już taka pozostanie...
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast