Gdańsk: Największy ośrodek laseroterapii dziecięcej

3
odpowiedzi
51
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 3 ]
00
Dodano 2 miesiące temu
Naczyniaki są to rozszerzone naczynia krwionośne, które mogą pojawić się w każdym narządzie ciała. Miejsca, w których najczęściej się pojawiają to skóra twarzy i tułowia. Większość z nich jest postacią łagodną i nie wymaga leczenia czy usuwania. Często wyglądają jednak nieestetycznie i warto je usunąć. Jednym ze sposobów na pozbycie się naczyniaków jest właśnie zabieg laserowy.
00
Dodano 2 miesiące temu
To bardzo dobra wiadomość. Laseroterapia jest jednym z nowszych sposobów na walkę z naczyniakami, dlatego potrzebne jest coraz więcej takich ośrodków ! Gdy w jednym ośrodku mamy do czynienia z bazą dwóch tysięcy pacjentów to możemy sobie wyobrazić rozmiar problemu - szczególnie, że dotyczy on dzieci. Mam nadzieję, że coraz częściej będziemy słyszeć o otwieraniu się coraz to nowszych i lepiej wyposażonych klinik, które dogonią te z zza zachodniej granicy.
00
Dodano 18 dni temu
Lasery znajdują zastosowanie prawie w każdej gałęzi medycyny. Służy zarówno do diagnostyki jak i do leczenia. Nie dziwi więc, że na laser przekazuję się spore sumy pieniędzy. Cieszy fakt, że w finansowanie tego rodzaju sprzęty coraz częściej angażują się w firmy prywatne, tak jak w tym przypadku, które dysponują sporym kapitałem. To naprawdę miłe z ich strony, że przekazują swoje pieniądze na tak szczytne cele. Lasery w Gdańsku będą wykorzystywane do leczenia naczyniaków, które leczyć zabiegowego jest dosyć trudno. Druga sprawą są oparzenia, a właściwie blizny powstałe już po. Są to jedne z trudniej gojących się blizn, które wyglądają bardzo nieestetycznie. Wdrożenie laseroterapii w tych przypadkach na pewno przyspieszy gojenie i przywróci dawny wygląd skóry. Na pozór czasem niesłusznie wyśmiewany problem wrastających paznokci w tym miejscu może zostać zażegnany. Tegu typu dolegliwość może w znacznym stopniu utrudniać chodzenie oraz prowadzić do groźnych zakażeń. Nie należy więc jej bagatelizować. Ilość dotychczas wykonanych zabiegów pokazuję, że warto jest kłaść pieniądze właśnie na tę placówkę, która na pewno dalej sprawnie, w takiej lub większej ilości będzie przeprowadzać kolejne zabiegi.
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast