Dodano1 rok temu

Jak wystawić e-receptę w Gabinecie drWidget?

3
odpowiedzi
1194
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 3 ]
10
Dodano 1 rok temu
Taka instrukcja jest bardzo przydatna. Przez wszystkie zmiany w prawie nie wszyscy lekarze wiedzą jak wystawiać recepty elektroniczne. Obecnie dużo problemów sprawia wystawienie recepty na cały rok. Wielu pacjentów otrzymuje kod, dzięki któremu sądzą, że będą mogli wykupywać leki co miesiąc, a przy realizacji często okazuje się, że recepta i tak ważna jest 30 dni. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na wykupienie leków na np. 6 miesięcy za jednym razem.
10
Dodano 1 rok temu
Z pewnością takie filmy są bardzo potrzebne ponieważ w prosty sposób pokazują jak można wystawić e-receptę. Aktualnie właśnie taka forma jej wystawiania jest obowiązkowa. Wiele osób przed wprowadzeniem zmian związanych z telemedycyną w naszym kraju nie miała wcześniej styczności z komputerem i licznymi programami. Dzięki takim filmom z pewnością wystawianie elektronicznych recept będzie dużo prostsze. Moim zdaniem to dobrze, że w naszym kraju rozpoczęto korzystać z różnych elektronicznych form wystawiania zwolnień czy recept. Oczywiście jak w przypadku także innych zmian mogą występować wszelkiego rodzaju problemy czy też niejasności i niejednokrotnie potrzeba poświęcić nieco więcej czasu na wprowadzenie zmian dzięki czemu będzie możliwe korzystanie z nich z oczekiwanymi rezultatami. Tworzenie tego typu filmów, o którym mowa w artykule tylko przyczynia się do tego, że funkcjonowanie poszczególnych placówek może być znacznie sprawniejsze.
00
Edytowany Dodano 1 rok temu
Dokładnie tak. Warto zwrócić uwagę na to, że wiele starszych osób coraz chętniej korzystają z komputerów czy smartfonów. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że trafią właśnie na ten filmik, który w prosty sposób pokazuje w jaki sposób wystawić elektroniczną formę recepty. Jeżeli chodzi o oszczędność czasu o którym Pani wspomniała to bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzanie asystentów medycznych. Są to osoby z wykształceniem medycznym, którzy uprawnieni przez lekarza czy lekarza dentystę mogą wystawiać elektroniczne zwolnienia czy tez recepty. Moim zdaniem jest to kolejna forma, która pozwoli na zaoszczędzenie czasu, którzy lekarze będą mogli poświęcić pacjentom.
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast