Kraków: Pierwsze w Polsce nerkoserce gotowe do ratowania dzieci

3
odpowiedzi
166
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 3 ]
20
Dodano 10 miesięcy temu
Biegi charytatywne są ostatnio bardzo modne. Popieram ideę łączenia przyjemnego z pożytecznym. To wspaniale, że udało się uzbierać pieniądze na urządzenie ratujące życie. Podczas podobnych wydarzeń mamy szansę pomóc innym, ale również spędzić czas w gronie najbliższych i sprawdzić swoje siły podczas biegu.
00
Dodano 10 miesięcy temu
To świetne informacje! Organizowanie biegów charytatywnych przynosi korzyści dla każdej ze stron. Po pierwsze zbierane są pieniądze w szczytnym celu, jak w tym przypadku. Jeżeli chodzi o samych biegaczy to aktywność fizyczna korzystnie wpływa na cały organizm. Oczywiście pojedynczy wysiłek raczej nie przynosi pożądanych efektów, jest to jednak świetna okazja aby zacząć trenować. Wielkie słowa dla organizatorów całego biegu, dzięki któremy szpital w Krakowie otrzymał bardzo nowoczesny sprzęt, który będzie mógł uratować życie wielu dzieciom. Jak czytamy, na przestrzeni wielu lat udało się dzięki kolejnym edycjom zakupić wiele cennych urządzeń, dzięki którym szpital może w sposób bardziej kompleksowy leczyć swoich pacjentów.
00
Dodano 9 miesięcy temu
W ciągu kilku-kilkunastu lat systematycznie kupuje się coraz nowocześniejszy sprzęt do polskich szpitali. Nie zawsze na ten cel udaje się znaleźć pieniądze z budżetu, dlatego bardzo ważne jest organizowanie tego typu akcji. Ogromny udział w poprawie standardów leczenie w naszym kraju mają środki pochodzące z budżetu Unii Europejskiej. Bardzo ważne jest aby wprowadzać na wszystkie oddziały nowy, bardziej zaawansowany sprzęt, który zwiększa szanse na przeżycie pacjentom. Organizm dzieci bardzo często z uwagi na to, że nie jest jeszcze w pełni wykształcony ma trudności z radzeniem sobie z różnymi chorobami. Właśnie dzięki takim urządzeniom można im pomagać. Oby tak świetnego sprzętu pojawiało się na polskich oddziałach coraz więcej!
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast