Dodano17 dni temu

Lekarze z Łodzi nagrodzeni w USA "okulistycznymi Oscarami"

3
odpowiedzi
55
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 3 ]
00
Dodano 17 dni temu
Obu specjalistom należą się wielkie gratulacje. Nie wszyscy lekarze są w stanie podjąć się opracowania tak nowatorskich zabiegów. Do tego potrzeba odwagi i ogromnej wiedzy. Jeszcze raz wielkie gratulacje i mam nadzieję że tak jak dotychczas z dnia na dzień będziemy słyszeć o innych sukcesach z polskimi lekarzami w roli głównej.
00
Dodano 7 dni temu
Wielkie brawa dla profesorów z Łodzi! To kolejny dowód na to, że w naszym kraju pracują wspaniali specjaliści, którzy dzięki swojej wiedzy są w stanie pomóc wielu pacjentom nie tylko w naszym kraju ale również na świecie. Choroby oczu stają się coraz powszechniejszym problemem w społeczeństwie. Wydaje mi się, że dzięki temu iż tak wybitni lekarze pracują w naszym kraju dostęp do innowacyjnych metod leczenie będzie nieco niższy. Jest to niezmiernie ważne z uwagi na zamożność naszego społeczeństwa, który nie zawsze jest w stanie pozwolić sobie na dodatkowy wydatek, nawet jeśli chodzi o zdrowie swoje czy bliskich.
00
Dodano 4 dni temu
To dobrze, że takie nagrody są przyznawane. Za wielki trud włożony w tak trudną pracę należą się pochwały. Co jakiś czas słyszymy o sukcesach jakie odnoszą polscy lekarze. Jesteśmy w czołówce światowej w wielu dziedzinach medycyny. Warto zaznaczyć, że kształcenie polskich studentów medycyny jest na naprawdę wysokim poziomie. Świadczyć o tym może fakt, że spora ilość studentów z zagranicy uczy się na polskich uniwersytetach. Dyplomy polskich uczelni są szanowane w wielu częściach świata. Mam nadzieję, że sytuacja ta nie ulegnie zmianie i wciąż będziemy słyszeć o kolejnych sukcesach polskich lekarzy oraz naukowców.
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast