MZ: każdy lekarz w Polsce otrzyma przewodnik po e-zdrowiu

3
odpowiedzi
205
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 3 ]
10
Dodano 8 miesięcy temu
Słusznie. Przewodnik pomoże wszystkim lekarzom wejść w erę cyfryzacji. Od przyszłego roku e-recepty staną się jedyną formą ordynowania leków. Warto już teraz zapoznać się z funkcjonowaniem nowego systemu zwłaszcza, że wciąż jeszcze, w razie problemów, można uciec się do starej sprawdzonej recepty papierowej. Po nowym roku nie będzie to już możliwe.
10
Dodano 7 miesięcy temu
Wydaje mi się, że taki przewodnik to bardzo dobry pomysł. Coraz częściej słyszy się o tym, że telemedycyna znajduje coraz więcej zastosowań w polskiej ochronie zdrowia. Wiele osób ma problem z obsługą komputerów. Stworzenie przejrzystego przewodnia może rozwiązać ten problem. Warto zaznaczyć, że wszelkie elektroniczne dokumenty są w naszym kraju bardzo potrzebne ponieważ pozwalają zaoszczędzić czas, którego lekarzom bardzo często brakuje. Wiele korzystają również na tym pacjenci, którzy podobnie mogą zaoszczędzić czas, a także w wielu przypadkach także pieniądze.
00
Dodano 7 miesięcy temu
Zgadzam się z Pana wypowiedzią. Problem jeżeli chodzi o obsługę komputerów bardzo często dotyczy starszych lekarzy, którzy w placówkach medycznych w naszym kraju stanowią większość. Wielu z nich bardzo ciężko było przestawić się chociażby na elektroniczne formy zwolnień. j Jednak z czasem i pewnie z pomocą młodszych kolegów udało się w dużej mierze rozwiązać problem ponieważ nie dochodzą do nas żadne informacje, że jest inaczej. Stworzenie takie przewodnika wydaje mi się być idealnym rozwiązaniem aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie telemedycyna znacznie się rozwinęła w naszym kraju. Konieczne jest więc zaznajomienie się jak wystawiać elektroniczne dokumenty przy pomocy komputera. Wydaje mi się, że dobrze aby każdy lekarz, który albo zaczyna albo ma jeszcze problemy z obsługą oprogramowania miał taki poradnik w swoim gabinecie i w razie wątpliwości mógł do niego zajrzeć.
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast