Dodano12 dni temu

Podpisano umowę o dofinansowanie rozbudowy bloku operacyjnego w Kępnie

4
odpowiedzi
37
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 4 ]
00
Dodano 12 dni temu
Rozbudowa szpitala powiatowego w Kępnie to bardzo dobra inwestycja. Rozbudowa bloku operacyjnego da wiele możliwości zarówno lekarzom jak i pacjentom. Cały czas słyszymy o kolejnych inwestycjach, dofinansowaniach, i rozbudowach. Jest to bardzo dobra informacja ,że nasza służba zdrowia się poprawia, modernizuje i idzie cały czas w tym kierunku. Mam nadzieje iż rozbudowa bloku operacyjnego w Kępnie nie będzie ostatnia i w niedługim czasie usłyszymy o kolejnych. Nie chodzi tu o poprawę wizualną budynku itp. ale o poprawę warunków leczenia a co za tym idzie , też ratowanie życia. Technika idzie do przodu, niestety choroby też stają się bardziej niebezpieczne poprzez rożnego typu mutacje, auta są coraz szybsze i wzrasta też ilość kierowców również tych nieroztropnych, wzrasta ilość katastrof, rożnego rodzaju wypadków dlatego bardzo ważne jest aby szpitale były w pełni na to przygotowane i zaopatrzone w najlepszy sprzęt5 aby móc zawsze nieść pomoc i ratować życie pacjentom.
00
Dodano 10 dni temu
Takie informacje bardzo cieszą i podnoszą na duchu. Modernizacja, czy częściowa rozbudowa szpitali powiatowych wyjdzie wszystkim na dobre. Jak widać pieniądze z rządowego dofinansowania nie pójdą na marne. Pozyskana kwota pozwoli zaoszczędzić środki własne powiatu. To kolejna już dotacja, ze środków rządowych, które trafiają do powiatu kępińskiego z przeznaczeniem z rozbudowę i wyposażenie bloku operacyjnego. Nie tylko wymagane standardy, lecz przede wszystkim oczekiwania pacjentów, coraz lepsze warunki i opieka leczenia pacjentów w wielkopolskim powiatowym szpitalu są ważnym zobowiązaniem. Nowoczesne oddziały, sprzęt, profesjonalna kadra, a co najważniejsze wysoki standard opieki i empatii wobec pacjentów . Taką rolę musi spełniać każdy nowoczesny szpital powiatowy z dobrą kadrą.
00
Dodano 10 dni temu
Nowoczesny sprzęt i efektywne leczenie to cel każdego szpitala, także powiatowego. To wspaniałe wiadomości, że udało się zdobyć fundusze na nowy blok operacyjny w Kępnie. Pacjenci będą operowani w świeżych i nowoczesnych salach, które będą wyposażone w najlepszy dostępny sprzęt. Misją każdego szpitala jest uwzględniając najnowsze osiągnięcia w medycynie ponad wszystko stawiać troskę o dobro pacjenta, a z rozbudowanym blokiem operacyjnym szpital w Kępnie będzie miał tę możliwość.
00
Dodano 5 dni temu
Dofinansowania na modernizację szpitalów to zawsze dobre rozwiązania. Ciekawy jestem co z niedawnym problemem jeżeli chodzi o finansowanie szpitali powiatowych. Jeszcze jakiś czas temu słyszeliśmy o tym, że w związku z podwyższeniem płac, mniejsze szpitale miały problem z płynnością. Ktoś wie czy udało już się jakoś rozwiązać ten problem? Oby tego Szpitala problem ten nie dotyczył, a nowo zakupione sprzęty mogły służyć pacjentom, a nie stać nieużywane z powodu braku funduszy na świadczenia. Jak czytamy w artykule nowy sprzęt na pewno pozwoli na przeprowadzanie różnych zabiegów oraz dokładnych badań diagnostycznych, które pozwolą na wcześniejsze wykrycie różnych schorzeń. Przeznaczenie znacznych środków pieniężnych na rozbudowę sali operacyjnej to bardzo częste zjawisko w naszych szpitalach, ponieważ ten specjalistyczny sprzęt jest niejednokrotnie najdroższym wyposażeniem całego szpitala. Miło się czyta, że regularnie trafiają do nas wiadomości związane z przebudowa starych lub budową nowych szpitali, co w znacznym stopniu podnosi poziom polskiego lecznictwa.
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast