Dodano8 lat temu

Pomorskie: lekarz wygrał z NFZ - nie zapłaci kary za nieprawidłowo wystawione recepty

7
odpowiedzi
6882
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 7 ]
00
Dodano 9 lat temu
wszcy musimy walczyc z tym cholernym systemem. dlatego zmienmy cos i glosujmy na kongres nowej prawicy korwina mikkego janusza, bo zmiana ludzi uwladzy bez zasadniczych reform, zmian ustaw a moze nawet i ustroju panstwa za wiele nie pomoze
00
Dodano 9 lat temu
Na korwin- mikkego dobrze głosować??? to by dopiero było "ciekawie"! Niezmiernie się cieszę ze zwycięstwa doktora!
00
Dodano 9 lat temu
Ok, wygrał przed niezawisłym sądem - super. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę, że w tej sytuacji to NFZ stoi po stronie płatników a nie lekarz, który jest beneficjantem systemu.
00
Dodano 9 lat temu
czy mógłbyś uzasadnić dlaczego to wg ciebie lekarz jest beneficjentem systemu? Jesteś chory, ubezpieczony, dostajesz lek na refundowane leki , zdrowiejesz- kto tu jest "beneficjentem" i kto odnosi korzyści z funkcjonowania systemu ?
00
Dodano 9 lat temu
Wszyscy jak jeden maz powinnismy wypowiedziec te niezgodne z polskim prawem, narzucone prawem kaduka umowy. NFZ jest orgnizacja antymedyczna, uniemozliwiajaca wykonywanie zawodu lekarza.
00
Dodano 9 lat temu
mamy precedens
00
Dodano 9 lat temu
pogratulować Panu doktorowi!!! Szkoda że wszyscy lekarze nie potrafią walczyć z tą mafią! Co do precedensu to polskie prawo tak nie działa i jutro ten sam sędzia może w podobnej sprawie zasądzić odwrotnie... Co do wypowiedzi Tadeusza to puknij się w czoło jak takie rzeczy piszesz. NFZ zarzucił uzdę komu chciał i każe płacić a jego urzednicy lerzą brzuchami do góry i się śmięją z takiego państwa. Tylko w Polsce lekarz ma odpowiadać za refundację mimo że go to nie powinno obchodzić. To sprawa między NFZ a pacjentem!
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast