Dodano5 lat temu

Poznaj aplikację drWidget LEP

5
odpowiedzi
3901
wejść
0
ocena
Artykuł pochodzi z serwisu Leksykon.

Przejdź na:
http://leksykon.com.pl/page,poznaj-drwidget-lep.html
Odpowiedzi [ 5 ]
00
Dodano 5 lat temu
Myślę, że na pewno ją wypróbuje. Będę pisać najbliższy LEK, a rozwiązywanie pytań na smartfonie wydaje się bardzo wygodną opcją. Najbardziej podoba mi się opcja powracania do błędnych odpowiedzi lub nurtujących pytań, nie widziałam tego w innych aplikacjach. No i baza jest najważniejsza ;)
00
Dodano 5 lat temu
Polecam również podzielić testy działami: choroby wewnętrzne, chirurgia, itp... Bo z tego co pamiętam, niektórzy uczą się dziedzin po kolei, a to ułatwiałoby powtórkę. Z tego co wiem, taka opcja też jest w innych aplikacjach tego typu.
00
Dodano 5 lat temu
No dokładnie, bardzo dobra opcja. Fakt, że jest konsylium (czy kompendium, nie pamiętam jak to się nazywa), ale nie ma tego opcji na androida, a bardzo by się przydało. Niestety, forma testowa nie jest najlepsza jeśli chodzi o sprawdzenie wiedzy, ale trzeba stanąc do tego testu i zdać go najlepiej, a takie aplikacje i programy dają najlepsze możliwości do nauki. Ja osobiście czekam na opcje do zdawania egzaminów specjalizacyjnych!! Dr Widget, czekamy!
00
Dodano 5 lat temu
Duży plus za to, że jest darmowa. Na pewno warto wypróbować wszystko, co może pomóc w nauce.
00
Dodano 5 lat temu
Lep już mam na szczęście za sobą, ale strasznie zazdroszczę takich możliwości. Na pewno milion razy łatwiej jest uczyć się z taką aplikacją niż, tak jak ja, z notatek. Dobrze, że ktoś zadbał o młodych lekarzy i chociaż trochę ułatwił im naukę.
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast