Dodano12 dni temu

Wojewoda podlaski zainaugurował bezpłatne leczenie zębów dzieci w dentobusie

3
odpowiedzi
38
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 3 ]
00
Dodano 12 dni temu
Dentobus to naprawdę dobra inicjatywa. Kiedyś w szkołach były gabinety, w których dzieci miały badane regularnie zęby. Teraz odpowiedzialność spoczywa na rodzicach, którzy często, nie mają czasu czy możliwości by odbywać z dziećmi regularne wizyty. Może ta inicjatywa rozpoczęta przez wojewodę przypomni i uświadomi rodzicom, że o zęby swoich pociech trzeba dbać, a wizyty u dentysty powinny odbywać się co najmniej raz w roku.
00
Dodano 2 dni temu
Jestem pod wrażeniem. Pamiętam jak za moich czasów sama myśl o gabinecie stomatologicznym w szkole przyprawiała o gęsią skórkę, a do takiego dentobusu sama weszłabym z czystej ciekawości. Wiadomo, że w małych miejscowościach nie ma takiej świadomości zdrowotnej, szczególnie dotyczącej higieny zębów, jak w większych miastach, gdzie obecne są duże kliniki i gabinety mające spore pole promocyjne. Oby dentobus jeździł jak najdłużej !
00
Dodano 2 dni temu
Super sprawa ! Jako mama małych dzieci nie mogę się doczekać, gdy skorzystamy z usług dentobusu. Każde wyjście, czy chociażby wspomnienie o wizycie u dentysty wywołuje u dzieciaków białą gorączkę, a gdy zapytałam się, czy chciałyby odwiedzić magiczny autobus zębowej wróżki zareagowały zainteresowaniem i pozytywnym nastawieniem. Mam tylko nadzieję, że lekarze, którzy będą tam pracować mają dobre podejście do dzieci, bo niestety, ciężko na takich niekiedy trafić.
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast