Dodano8 dni temu

Wrocław: nowy aparat USG do badania dzieci w szpitalu specjalistycznym

3
odpowiedzi
38
wejść
0
ocena
Odpowiedzi [ 3 ]
20
Dodano 8 dni temu
Doposażanie szpitali w nowy, specjalistyczny sprzęt z pewnością sprawi, że pacjenci będą mogli liczyć na opiekę na dużo wyższym poziomie. W dzisiejszych czasach wszelkiego rodzaju urządzenia, które pozwalają na przeprowadzenie badań obrazowych są dużo dokładniejsze i pozwalają na uzyskanie obrazu w lepszej jakości, dzięki czemu wszelkie nieprawidłowości mogą być zdiagnozowane dużo wcześniej i dużo dokładniej. Doskonale wiemy o tym, że diagnostyka jest podstawą jeżeli chodzi o dalsze dobranie odpowiedniego leczenia, dlatego wydaje mi się, że inwestycje takie jak ta opisana w artykule są jak najbardziej trafione.
10
Dodano 4 dni temu
Jeszcze jakiś czas temu uratowanie tak małych dzieci, jakie udaje się uratować w dzisiejszych czasach było niemożliwie lub bardzo trudne. Dzięki nowoczesnym metodom diagnostycznym, a także terapeutycznym staje się to coraz powszechniejsze. Moim zdaniem to bardzo duży krok, który daje szansę na przeżycie małym pacjentom, a także nadzieje rodzicom, że ich dziecko będzie mogło się dalej prawidłowo rozwijać. Oczywiście skrócenie pobytu dziecka na oddziale jest bardzo ważnym aspektem, szczególnie w czasach pandemii, w których rodzice mają utrudnione możliwości przebywania w szpitalu na oddziałach neonatologicznych.
00
Dodano 2 dni temu
Coraz większa liczba szpitali w naszym kraju może zapewnić na oddziałach neonatologicznych bardzo wysoką jakość świadczeń. Jak czytamy do szpitala we Wrocławiu trafiają mali pacjencji z całego Dolnego Śląska, niezbędne jest tam więc stworzenie takich warunków aby jakość udzielanej pomocy była możliwie jak największa. Jeżeli do jednego szpitala trafiają pacjenci z tak dużego obszaru to konieczne jest skrócenie hospitalizacji, nie tylko z powodu podanego przez użytkowniczkę krynolinkę, ale również dlatego, że liczba miejsc na takim oddziale może być ograniczona, a szybsze wyleczenie pacjenta pozwoli na zwolnienie miejsca kolejnym potrzebującym maluchom.
Strona:1
Liczba głównych odpowiedzi na stronie:  
Dodaj odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować
Toast